Kubu¶ Nasze Słoneczko

Blog jest ukazaniem historii naszego kochanego synka Kubusia, choruj±cego na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe spastyczne. Chcemy pokazać, że mimo niepełnosprawno¶ci Kubusia, często się u¶miechamy i cieszymy z każdego małego postępu osi±gniętego wspólnymi siłami.

Wpis

pi±tek, 10 maja 2013

Wiosennie

Od ostatniego wpisu w temacie Kuby niewiele się zmieniło. Junior nadal dokucza w nocy. Mam wrażenie jakby problem ze snem sprzed 4 lat wrócił- niestety! Poimy go melis±, wprowadzili¶my stałe rytuały, dużo przebywamy na dworze, ale to też nie pomaga. Chyba musimy się przyzwyczaić do nieprzesypianych nocy, tylko jak? 

W miedzy czasie odwiedzili¶my dziadków Kubusia, gdzie odpoczywali¶my na łonie rodziny. Rozmowy, spotkania rodzinnie, wspólne grillowanie, budz±ca się do życia przyroda pomogły naładować "akumulatory".

Do domu wrócili¶my "odstresowani". Po kilku dniach powrócili¶my do codzienno¶ci, wyjazdy na rehabilitację, zaliczyli¶my także wizytę kontroln± u endokrynologa. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
karolinarydzinska
Czas publikacji:
pi±tek, 10 maja 2013 17:20

Polecane wpisy

  • Urodzinowo

    Dzi¶ nasz synek kończy 9 lat. Z tej okazji przyjechali do niego ukochani dziadkowie i ciocia chrzestna ze swoj± rodzin±. Wczoraj była imprezka na której Jubilat

  • "Siostroterapia" :)

    Jeszcze o tym nie pisałam, jak cudown± terapeutk± dla Kuby jest jego mała siostrzyczka. Alicja uwielbia bawić się stopami Kuby, gryzie je i szczypie. Perfekcyjn

  • Życzenia

    Z okazji ¦wi±t Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, rado¶ci, nadziei na lepsze jutro. Oraz szczę¶liwego Nowego Roku 2014.